Årgang 2008
 
Gruppe A:
Navn  Klub
Vincent Østergaard Harlyk Aabybro HK
Nicklas Krog Nørgaard Aabybro HK
Marcus Koch Aabybro HK
Casper Overgaard Aabybro HK
Johan Larsen Nøvling IF
Lauritz Nymann  Nøvling IF
Viktor Kirkegård Jensen Nøvling IF
Anton Hvidbjerg Secher Nøvling IF
Oscar Jensen Dronninglund
Noah Holm Dodensig Dronninglund
Bertil Meyer Møller BI Håndbold
Mikkel Skoust Bach Larsen  BI Håndbold
Elias Christian Imer BI Håndbold
Kristian Pilgård BI Håndbold
Jacob Rishøj Flauenskjold
Daniel Sørensen IF Frem Skørping
Gustav Mikkelsen IF Frem Skørping
Mikkel Vestergaard IF Frem Skørping
Victor Madsen IF Frem Skørping
Albert Krapalis Nibe HK
Jeppe Bøgh Jensen Nibe HK
Magnus Droob Nibe HK
Magne Rokkedal Kvik/Aalestrup
Frederik Brix  Kvik/Aalestrup
Axel-Emil Nørgaard  SEIF
Oliver Bengtsen Horne Hirtshals
Julius Nielsen Tårs/Østervrå
Emil Kristensen Tårs/Østervrå
Oliver Kristensen Tårs/Østervrå
Anders Sørensen Tårs/Østervrå
Philip Hjort Tårs/Østervrå
William Moselund Tårs/Østervrå
Emil Pedersen Tårs/Østervrå
 
Træninger
Onsdag d. 26.01 17.00-18.30 Gigantium - idrætshal
Onsdag d. 16.02 17.00-18.30 Gigantium - idrætshal
Onsdag d. 16.03 17.00-18.30 Gigantium – hal 1
Onsdag d. 30.03 17.00-18.30 Gigantium – hal 1
Onsdag d. 06.04 18.30-20.00 Gigantium – idrætshal

Trænere:
Mads Skårup Tlf. 27838785 (afbud sms)
Jacob Lund
Anders Brødbæk
 
Gruppe B:
Navn Klub
Oscar Nordentoft Jensen Støvring
Hjalte Nøhr Villadsen Støvring
Mikkel Jæger Støvring
Jonathan Kirkegaard Støvring
Tobias Hartung Støvring
Mads Bager Christiansen Støvring
Benjamin Schâdler Andersen Støvring
William Würtz Johansen Støvring
Frederik Vestergaard Farsø
William Pedersen Farsø
Gustav Hvid SHI
Magnus Skyldal Løgstør
Emil Gammelholm Løgstør
Nicklas Agesen Pedersen Løgstør
Mads-Emil Christensen Løgstør
Mikkel Børglum Hald Løgstør
Sofus Jensen KFUM
Viktor Duelund KFUM
Jakob Krogh KFUM
Marius Hjørnet Kristensen Hjallerup IF
Andreas Jacobsen Hjallerup IF
Oliver Mors Hjallerup IF
Mathias Brix Hjallerup IF
Lucca Eskesen Hjallerup IF
Lucas Rosenkilde Hjallerup IF
Mikkel Medom Hjallerup IF
Silas Derosche Hjallerup IF
Simon Balle  Hjallerup IF
Rasmus Dalgaard Hjallerup IF
Mathias Pedersen Hjallerup IF
Adam Andreasen  St. Restrup
 
Træninger
Onsdag d. 26.01 18.30-20.00 Gigantium - idrætshal
Onsdag d. 16.02 18.30-20.00 Gigantium - idrætshal
Onsdag d. 16.03 18.30-20.00 Gigantium – hal 1
Onsdag d. 30.03 18.30-20.00 Gigantium – hal 1
Onsdag d. 06.04 18.30-20.00 Gigantium – hal 1
 
Trænere:
Mads Skårup Tlf. 27838785 (afbud sms)
Jacob Lund
Anders Brødbæk

Årgang 2009
 
Gruppe A
 
Navn Klub
Noah Bendsten Aabybro HK
Oliver Thomsen Aabybro HK
Noah Kjær Aabybro HK
Victor Dahl Christensen Aabybro HK
Mads Søltoft Aabybro HK
Oscar Heidemann-Lehmann Aabybro HK
William Frandsen Nøvling IF
Asger Kragh Nøvling IF
Johan Klitgaard Nøvling IF
Lukas Winkel Nøvling IF
Marius Pedersen Nøvling IF
Noah Stetter Nøvling IF
Niclas Bo Jensen Horne Hirtshals
Mathias Christensen Nibe HK
Tobias Lund Nibe HK
Anders Kypper Nielsen Nibe HK
Pelle Klitgaard Reimer Nibe HK
Nicolai Valsted Nibe HK
Mathias Maylann Nibe HK
Mikkel Dissing Tårs/Østervrå
 
Træninger
Onsdag d. 19.01 17.00-18.30 Gigantium – idrætshal
Onsdag d. 09.02 17.00-18.30 Gigantium - idrætshal
Onsdag d. 16.03 17.00-18.30 Gigantium - idrætshal
Onsdag d. 30.03 17.00-18.30 Gigantium – idrætshal
Onsdag d. 06.04 17.00-18.30 Gigantium – idrætshal
 
Gruppe B
Navn Klub
Matti Høgh Farsø HK
Christoffer Bertelsen Farsø HK
Anders Smed Farsø HK
Mads Hansen Løgstør
Malthe Jacobsen Løgstør
Nicklas Larsen HK89
Adam Heine Pedersen HK89
Viktor Landvad Dronninglund
Bertram Helverskov Hjallerup IF
Mikkel Fabricius Hjallerup IF
Andreas Olsen Hjallerup IF
Marius Møller Hjallerup IF
Bertram Bruun Hjallerup IF
Gustav Milthers IF Frem Skørping
Kasper Ringsmose IF Frem Skørping
Sylvester Møller Jacobsen IF Frem Skørping
Mads Skov IF Frem Skørping
Tobias Skov IF Frem Skørping
Villads Bredsgaard IF Frem Skørping
Aksel Bro Aalborg HK
Jeppe Yde Aalborg HK
Nikolaj Ellemann Mortensen Terndrup HK
Mads Nellemand Terndrup HK

Træninger
Onsdag d. 19.01 18.30-20.00 Gigantium – idrætshal
Onsdag d. 09.02 18.30-20.00 Gigantium – idrætshal
Onsdag d. 16.03 18.30-20.00 Gigantium - idrætshal
Onsdag d. 30.03 18.30-20.00 Gigantium – idrætshal
Onsdag d. 06.04 17.00-18.30 Gigantium – hal 1
 
Eksklusivpartnere